Skleněné stěny

Celoskleněné stěny jsou krásné i praktické

Skleněné otočné stěny interiérovéStěny ze skla přináší do interiérů moderní design, více světla i optické zvětšení prostoru. Využijte krásu skleněných prvků, které unikátním způsobem oddělují prostory. Pokud jejich realizaci svěříte do rukou odborníků, skleněné stěny budou odpovídat vašim představám a budou přesně takové, jak je znáte z inspirativních interiérů.

Prosvětlete interiér skleněnými stěnami

 • Navrhujeme, vyrábíme a montujeme skleněné stěny na míru.
 • Používáme bezpečnostní tvrzené sklo, kvalitní německé kování Dorma a osvědčené postupy.
 • Nabízíme mnoho provedení stěn - fixní stěny bez dveří, stěny s kyvnými či otočnými dveřmi a posuvné stěny.
 • Dveře, boční světlíky a nadsvětlíky stěn přizpůsobíme stavebnímu otvoru.
 • Naše skleněné stěny se hodí do soukromých interiérů, stejně jako veřejných a komerčních prostor.
 

Skleněná stěna kyvná v kombinaci se skleněným schodištěm

Proč stěny ze skla

Skleněné stěny jsou oblíbeným a funkčním doplňkem moderních interiérů. Vyrábíme je z čirého, částečně průhledného (pískovaného) nebo matného skla. Oceníte je v kancelářích, obchodech, recepcích, kuchyních, jídelnách, obývacích pokojích i koupelnách. Při vhodném řešení můžete díky nim navíc dosáhnout odhlučnění místnostíPro stěny do kancelářských prostor dodáváme také stínící techniku, která vám zajistí dostatek soukromí pro každé jednání. Samozřejmostí je široká nabídka skel, dekorů a kování.

 • Přináší do interiérů luxusní design.
 • Prosvětlují a opticky zvětšují místnosti.
 • Snadno se udržují a jsou odolné proti opotřebení a poškrábání.
 • Nabízí široké možnosti provedení.

Harmonie skleněných stěn s okolím

Pro každý druh interiéru doporučujeme odlišné detaily skleněných stěn.

 • Skleněné stěny Light

  Designové bezrámové stěny vhodné do prostor s nižšími požadavky na akustický útlum. Stěny s těsněním mezi skly, spáry mezi dveřmi a bočním světlíkem 3-4 mm. Varianty stěn: kyvné a otočné stěny, posuvné stěny.

 • Skleněné příčky Light frame

  Designové provedení bezrámových příček a dveří s těsněním mezi skly vhodné do prostor, kde je požadován větší akustický útlum, okolo dveří je pro co největší těsnost umístěna hliníková zárubeň, po obvodě stěny umístěny hliníkové profily a mezi skly transparentní těsnění.

 • Skleněné příčky Silence

  Akustické rámové příčky s dvojitým zasklením vhodné do kancelářských prostor, možnost použít 2 kalená skla (ESG), případně skla s protihlukovou fólií (1x ESG, 1x VSG), dveře je možné provést jak v bezrámovém, tak rámovém provedení Po obvodě jsou stěny utěsněny hliníkovými profily a mezi skly utěsněny transparentní těsnění.

 

Skleněná stěna kyvná v interiéru

Proč skleněné stěny od nás

 

Kotvení skleněných stěn, detail pantu Dorma PT40

Možnosti kotvení skleněných stěn

Pro kotvení skleněných stěn nejčastěji používáme U-profily (do podlahy) a svírací profily (do stropu). Pokud je strop snížený sádrokartonovým podhledem, doporučujeme nechat připravit nosnou ocelovou konstrukci nebo dřevěný trámek, do kterých se stěna ukotví.

 • U rekonstrukcí a novostaveb se vyplatí se stěnami ze skla počítat již při plánování. Díky stavební připravenosti bude jejich realizace rychlejší a jednodušší. Protože je každý interiér jedinečný, rádi vás navštívíme a nezávazně doporučíme nejvhodnější řešení.

TIP: Vaše nová stěna může plnit i funkci skleněného zábradlí. Pro takové použití však musí být vyrobena z bezpečnostního vrstveného skla.

Jedinečný a výjimečný
prostor pro vás
Sdělte nám své představy
Toto pole je povinné Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné
Nesprávný formát
Nahoru