Skleněné dveře

Objevte krásu interiérových skleněných dveří

Skleněné dveře kyvné v kombinaci se skleněnou stěnouKdyž se interiérových designérů zeptáte, jak proměnit obyčejné prostory ve výjimečné a moderní místo, odpoví vám bez zaváhání: vyberte si skleněné dveře.

Výhody skleněných dveří

  • Přináší do vašich bytů, rodinných domů a firem moderní design.
  • Opticky zvětšují interiéry.
  • Propouští do místností více světla.
  • Snadno se udržují.

Na rozdíl od dřevěných dveří jsou také odolnější proti běžnému opotřebení a poškrábání

 
Skleněné dveře dle vašich požadavků

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme skleněné dveře na míru. Používáme 100% bezpečné tvrzené sklo, které je při běžném užívání téměř nerozbitné, a kvalitní německé kování Dorma.

Můžete si vybrat z několika druhů dveří, z nich každý má své výhody: nabízíme klasické otočné dveře otvírané na jednu stranu, kyvné dveře otvírané na obě strany, moderní posuvné dveře na stěnu nebo posuvné dveře do pouzdra, které vám ušetří prostor v interiéru. Vybírat můžete také z jedno-, dvoj- nebo vícekřídlového provedení.

TIP: Přečtěte si naše články Jak vybrat skleněné dveře a Průběh objednávky u GLASS VISION.

Skleněné dveře do obložky6 důvodů, proč si vybrat nás

Navíc vám pomůžeme vybrat typ skla, dekor a kování, které budou ve vašem interiéru dobře vypadat.

Kotvení skleněných dveří

Interiérové dveře ze skla se nejčastěji kotví do čistého stavebního otvoru bez obložky, který je pouze omítnutý a začištěný. Výjimku tvoří otočné skleněné dveře do zárubně a posuvné dveře do stavebního pouzdra.

Pokud strop v místnosti není nosný (například po snížení sádrokartonovým podhledem), je nutné připravit nosnou ocelovou konstrukci nebo dřevěný trámek, do kterých se skleněné dveře ukotví.

Zámek do podlahy skleněných dveří Dorma ManetKdy poptat nové dveře?

U novostaveb a rekonstrukcí je důležitá stavební připravenost. Pokud totiž se skleněnými dveřmi nebudete počítat již při plánování, může být jejich montáž obtížnější a nákladnější. Včasnou konzultací s odborníky si naopak ušetříte peníze i starosti.

Veškeré požadavky a parametry vašeho bydlení nám můžete sdělit pomocí poptávkového formuláře níže. Můžete nám také zavolat, anebo nás navštívit v naší kanceláři ve Velkém Meziříčí. Rádi s vámi vše probereme.

 
Jedinečný a výjimečný
prostor pro vás
Sdělte nám své představy
Toto pole je povinné Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné
Nesprávný formát
Nahoru